خدمات پیمانکاری

چند کلیک ساده تا نظافت منزل، محل کار و مشاعات شما

خدمات پیمانکاری شرکت :

با توجه به مشغله کاری و فقدان تجهیزات لازم و نیرو های مجرب از طرف اکثر متقاضیان خدمات نظافتی, این شرکت آمادگی دارد کلیه ی امور نظافتی شما را به صورت پیمانکاری از ابتدا تا انتها با کادری مجرب و تجهیزات کامل صنعتی به انجام برساند. در این نوع ارائه خدمات مشتریان گرامی میتوانند محل مورد نظافت را معرفی نموده و پس از عقد قرارداد با خیالی آسوده به دیگر کارهای خود رسیدگی نمایند وبعد از اتمام نظافت, محل را تحویل گرفته و پس از رضایت، مبلغ مورد توافق را پرداخت نمایند.

در همین راستا لازم به ذکر است شرکت پاک نیک البرز به شماره ثبت 365611 از سال 1389 فعالیت خود را آغاز و جزء معدود شرکتهای خدماتی است که پروانه کسب را از اتحادیه مربوطه دریافت نموده است.

کلیه پرسنل و خدمه تحت پوشش بیمه حوادث و لباس فرم متحد الشکل میباشند.

تمامی مواد مصرفی ،مرغوب و تضمین شده با برندی مطمئن و معتبر و دارای بسته بندی کارخانه میباشند و مواد فله ای که موجب ایجاد خسارت میگردند استفاده نمیشوند مانند اسید و جوهر نمک.

مفتخریم در 14 سال فعالیت صادقانه و حرفه ای در سطح شهر تهران بزرگ، موسسات و شرکتهای بسیاری به ما اعتماد کردند و ما با تمام توان خود در ارائه هرچه بهتر خدمت رسانی توانستیم قدردان اتخابشان باشیم.

برخی از پروژه های موفق ما :

شرکت مروارید زرین پارس(تولید کننده پنبه ریز)

صدا و سیما

مدرسه علامه حلیه 3

شرکت میله

آژانس تعطیلات رویایی

اطلس کالا

شرکت داتیس

شرکت تعاونی پی وی سی ایرانیان