تاریخچه شرکت

شرکت پاک نیک البرز با بیش از 14 سال تجربه در خدمت شما

شرکت پاک نیک البرز در سال 1389 با شماره ثبت 365611 در اداره ثبت شرکت‌ها فعالیت خود را آغاز کرد و در سال1394 موفق به دریافت گواهینامه صلاحیت از وزارت کار و عضویت در انجمن صنفی کارفرمایان و شرکتهای خدماتی شد. این  شرکت پیشرو در ارائه خدمات تأمین نیروی انسانی موردنیاز شرکت‌ها، ادارات، نهادها، بیمارستان‌ها، مجتمع‌ها (مسکونی، تجاری، اداری) و منازل در زمینه خدمات عمومی (نگهبان، سریدار، آبدارچی، تنظیفات (خانگی و صنعتی)) و با تکیه‌بر کارکنان متعهد و نوآور، همواره نسبت به توسعه کیفی و کمی خدمات اقدام نموده تا بدین‌وسیله در کسب‌وکار خود به موفقیت رسیده و منافع تمامی ذینفعان را تأمین نمایید.

خدمات شرکت :

ارائه‌دهنده بهترین خدمات نظافتی به منازل، محل کار، مجتمع‌های مسکونی، آپارتمان‌های نوساز، ارگان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی (انفرادی یا کنتراتی).

اعزام نیروهای خدماتی ایرانی، باتجربه، آموزش‌دیده، آراسته، وقت‌شناس، مؤدب

بالاترین کیفیت خدمات با نازل‌ترین قیمت رقابتی

تسویه‌حساب بعد از اتمام کار و تنها در صورت رضایت کامل مشتری

رزرو آسان و سریع خدمات نظافتی با امکان تعیین روز، ساعت، جنسیت نیروی اعزامی و موارد دلخواه شما از طریق تماس تلفنی، تلگرام و رزرو آنلاین خدمات از طریق سایت.

اعزام نیروی انسانی (خانم و آقا) برای انجام امور نظافتی به‌صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهیانه

نظافت کلی ساختمان‌های خالی از سکنه به‌صورت پیمانکاری و قراردادی با دستگاه و تجهیزات اعم از بخارشوی و جاروی صنعتی

شست و شوی خودرو در محل شما بدون آب و با مواد نانو (خدمات دریم واش)

با اولین تماس جزو مشترکین دائمی شرکت می‌شوید و از تخفیفات بعدی ما بهره‌مند خواهید شد.

کلیه پرسنل و خدمه در هنگام حضور در محل موظف‌اند پاکت معرفی‌نامه، فرم نظرسنجی و فاکتور مخصوص شرکت را به همراه داشته و به مشتری ارائه نمایند.

منشور اخلاقی:

کیفیت کار و حسن اخلاق پرسنل، همیشه سرلوحه کار ما بوده و هست؛ زیرا بر این باوریم «همیشه حق با مشتری است»؛ بنابراین ارتقاء سطح رضایت مشتریان شرکت از طریق ارتقاء کیفیت خدمات شرکت و برقراری ارتباط مؤثر با آن‌ها و شناسایی نیازهای جاری و آتی آن‌ها و ایجاد فضای کاری مناسب به‌منظور افزایش رضایت کارکنان به‌عنوان اصلی‌ترین سرمایه شرکت است.

مدیران و کارکنان شرکت همواره در جهت افزایش آموخته‌ها، بهبود نگرش پرورش مهارت خویش می‌کوشند و برای بهتر کردن عملکرد شخصی، سازمانی و به‌منظور تحقق بخشیدن به رسالت شرکت، تلاش پیوسته دارند.

آرزومندیم تلاش ما همچون همیشه مثمر ثمر باشد تا شرکت پاک نیک البرز سرافراز و الگویی برتر برای همگان باشد.

سوابق کاری

مفتخریم در 14 سال فعالیت صادقانه و حرفه‌ای در سطح شهر تهران بزرگ، مؤسسات و شرکت‌های بسیاری به ما اعتماد کردند و ما با تمام توان و تلاش خود در ارائه هر چه‌بهتر خدمت‌رسانی توانستیم قدردان انتخابشان باشیم

برخی از پروژه های موفق ما

شرکت خدماتی نظافتی پاک نیک البرز افتخار همکاری موفق با برخی از شرکت ها و سازمان های بزرگ از جمله:

صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

شر کت مروارید زرین پارس

شرکت میله

آژانس تعطیلات رؤیایی

یزد پلیکا

شرکت تعاونی پی‌وی‌سی ایرانیان

آژانس فرصت

آسکوتک

آموزشگاه مدالیون

اطلس کالا

داتیس

شرکت مشاوران کاووش آریا

دفترخانه اسناد رسمی شماره 297

مدرسه علامه حلیه 3

شرکت تعاونی پی‌وی‌سی ایرانیان

به اطلاع می‌رساند مشترکین عزیز همواره می‌توانید با مراجعه به قسمت نظرات مشتریان در وب‌سایت شرکت ضمن آگاهی از نظرات مکتوب دیگر مشتریان شرکت، با ما نیز در ارتباط باشید.

در شرایط عدم دسترسی به شماره تماس و یا آدرس اینترنتی شرکت همیشه می‌توانید تلفن و وب‌سایت ما را از ۱۱۸ و موتورهای جستجو اینترنتی دریافت کنید